Zajęcia dodatkowe Dołącz do naszej społeczności wraz ze swoim dzieckiem

Oferta zajęć dodatkowych

W naszym przedszkolu stawiamy na różnorodność i bogactwo doświadczeń, dlatego oferujemy szereg ciekawych i rozwijających zajęć dodatkowych dla naszych przedszkolaków. Te dodatkowe aktywności pomagają poszerzyć horyzonty dzieci, rozwijać ich pasje, umiejętności oraz zdolności, a także wzmocnić poczucie własnej wartości.

Języki obce

Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, podczas których dzieci uczą się podstawowych słów, zwrotów i wyrażeń w sposób zabawowy i interaktywny. Wprowadzamy dzieci w fascynujący świat języków, co pozwala im rozwijać umiejętność komunikacji i otwiera drogę do przyszłej nauki języków obcych.

Zajęcia sportowe

Wspieramy aktywny tryb życia i zdrowy rozwój dzieci poprzez organizację różnorodnych zajęć sportowych. Maluchy mają możliwość uczestniczenia w zabawach ruchowych, nauki podstawowych umiejętności sportowych, takich jak rzuty, chwyty czy elementy gimnastyki. Nasze zajęcia sportowe sprzyjają rozwijaniu zręczności, koordynacji ruchowej i pozytywnego podejścia do aktywności fizycznej.

Zobacz: https://4toys.pl/nianie-elektroniczne-kamera

Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze

Podczas tych zajęć dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność, tworząc piękne prace plastyczne i rękodzieła. Dzięki różnorodnym technikom plastycznym, dzieci wyrażają swoje emocje i uczucia oraz doskonalą zdolności manualne.

Zajęcia muzyczne i teatralne

Dla młodych artystów organizujemy zajęcia muzyczne, na których dzieci śpiewają, tańczą i uczestniczą w rytmicznych zabawach. Ponadto zajęcia teatralne rozwijają zdolności aktorskie, rozbudzają wyobraźnię i uczą współpracy w grupie.

Zajęcia przyrodnicze

Chcemy zaszczepić w dzieciach miłość i zainteresowanie przyrodą, dlatego organizujemy zajęcia, które pozwalają im poznać tajniki świata roślin, zwierząt i zjawisk przyrodniczych. Dzieci uczestniczą w obserwacjach przyrodniczych, eksperymentach i prostych doświadczeniach, które rozbudzają ich ciekawość świata.

Zajęcia kulinarno-gastronomiczne

Zajęcia kulinarne to czas kreatywnej zabawy w kuchni, podczas których dzieci uczą się podstaw gotowania, poznają różne smaki i tekstury jedzenia. Dzięki temu mogą rozwijać zdolności manualne, a także zdobywać umiejętności dotyczące zdrowego żywienia.

Zajęcia dodatkowe są integralną częścią naszej oferty edukacyjnej, które pozwalają na indywidualny rozwój i rozbudzenie zainteresowań każdego przedszkolaka. Staramy się, aby dzieci miały możliwość odkrywania swoich talentów i zainteresowań w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, która sprzyja pozytywnym doświadczeniom i pełnej radości nauce.

Sprawdź jak wygląda plan roku szkolnego i dnia przedszkolaków.