Rekrutacja Dołącz do naszej społeczności wraz ze swoim dzieckiem

Grupa 3-latków

Biedroneczki

Grupa 4-latków

Pszczółki

Grupa 5-latków

Motylki

Proces rekrutacji przedszkolnej

Rozpoczęcie rekrutacji do naszego przedszkola już niedługo! Dla Państwa wygody przygotowaliśmy jasno sprecyzowane terminy i warunki rekrutacji. Prosimy o składanie dokumentów rekrutacyjnych w określonym czasie, który zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej oraz na tablicach informacyjnych przedszkola.

Wszystkie wymagane dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu przedszkola w godzinach jego działania. Nasi pracownicy są gotowi służyć pomocą i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące procesu rekrutacji.

Chcemy, aby cały proces był dla Państwa jak najbardziej przejrzysty i bezproblemowy, dlatego też zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje na temat rekrutacji oraz pełną listę wymaganych dokumentów.

Wspólnie możemy otworzyć drzwi do pełnego odkryć i przygód świata przedszkolnych doświadczeń dla Waszych pociech!

Kryteria przyjęcia

W procesie rekrutacji do naszego przedszkola „Słoneczne Marzenia” przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Kryteria przyjęcia uwzględniają wiek dziecka, miejsce zamieszkania oraz dostępność miejsc w poszczególnych grupach wiekowych. Dążymy do stworzenia zróżnicowanej społeczności, która sprzyja wzajemnej integracji i wspieraniu różnorodności. Oferujemy miejsca zarówno dla dzieci bez doświadczenia przedszkolnego, jak i dla tych, którzy uczęszczali do innych placówek. Naszym celem jest zapewnienie jak największej liczbie dzieci dostępu do edukacji na najwyższym poziomie, dlatego też każda aplikacja jest dokładnie rozpatrywana z troską i zaangażowaniem.

Dokumenty wymagane od rekrutacji

Aby rozpocząć proces rekrutacji, prosimy o dostarczenie następujących dokumentów:

1. Akt urodzenia dziecka (kopia).
  2. Karta zdrowia dziecka.
  3. 2 zdjęcia formatu paszportowego.
  4. Zaświadczenie lekarskie potwierdzające, że dziecko jest zdolne do uczęszczania do przedszkola.
  5. Wypełniony formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Nasza administracja jest gotowa służyć pomocą i wsparciem w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących wymaganych dokumentów.

Opłaty i koszty

Opłaty za uczestnictwo w naszym przedszkolu obejmują czesne, koszt wyżywienia (jeśli wybierają Państwo naszą opcję cateringu), oraz ewentualne opłaty dodatkowe za zajęcia dodatkowe. Szczegółowe informacje na temat stawek opłat dostępne są w naszym regulaminie, który również zawiera informacje o możliwościach uzyskania ewentualnych ulg lub zniżek w zależności od sytuacji rodzinnej.

Procedura rekrutacyjna

Proces rekrutacji rozpoczynamy w wyznaczonym terminie, który ogłaszamy na naszej stronie internetowej oraz na tablicach informacyjnych przedszkola. Po zebraniu wszystkich wymaganych dokumentów, przeprowadzamy ocenę aplikacji, a następnie informujemy rodziców o wynikach rekrutacji. Osoby, które uzyskają miejsce dla swojego dziecka, są zapraszane do podpisania umowy i uregulowania opłat.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących procesu rekrutacji, dokumentów czy innych informacji o naszym przedszkolu, prosimy o kontakt z naszym sekretariatem:

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa zapytania i wesprą w całym procesie rekrutacji. Zapraszamy do wspólnego odkrywania pełnej radości i nauki przestrzeni „Słonecznych Marzeń” dla Państwa dzieci!

Sprawdź jak wygląda plan roku szkolnego i dnia przedszkolaków.