Przedszkole 116 Odkrywamy razem świat pełen radości i nauki!

W naszym przedszkolu stawiamy na edukację opartą na zabawie i aktywnym uczestnictwie. Wierzymy, że dzieci najlepiej uczą się, gdy są zainspirowane do odkrywania, eksploracji i twórczego myślenia.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości edukacji, dlatego nasza kadra składa się z doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli, którzy doskonale rozumieją specyfikę edukacji przedszkolnej.

Wartości, które kierują naszą pracą, to pasja do nauczania, szacunek dla różnorodności i indywidualności każdego dziecka, oraz zaangażowanie w budowanie pozytywnego i inspirującego środowiska edukacyjnego.

Wyjątkowa infrastruktura

Nasz placówka przedszkolna została zaprojektowana w taki sposób, aby stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko dla naszych przedszkolaków. Posiadamy nowoczesne i bezpieczne pomieszczenia, przestronne sale zabaw, kolorowe i przyjazne wnętrza, które sprzyjają twórczej i radosnej atmosferze nauki. Nasza infrastruktura jest dostosowana do potrzeb dzieci w różnym wieku, zapewniając im wygodne i bezpieczne miejsce do odkrywania, eksploracji i nauki.

Nasze podejście do edukacji: O programie nauczania i metodyce pracy

W naszym przedszkolu stosujemy interdyscyplinarne podejście do edukacji, które łączy najlepsze praktyki z zakresu pedagogiki, psychologii i naukowych odkryć w dziedzinie wczesnej edukacji. Nasz program nauczania opiera się na zrozumieniu indywidualnych potrzeb i zdolności każdego dziecka. Wprowadzamy różnorodne metody i techniki dydaktyczne, które angażują i motywują dzieci do aktywnego uczestnictwa w procesie nauki.

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole: Korzyści dla Twojego dziecka

Wybierając nasze przedszkole, dajesz swojemu dziecku szansę na wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. Nasza dedykowana kadra nauczycielska, innowacyjne podejście do nauki i przyjazne środowisko stwarzają warunki do rozwoju w pełni wykorzystującego potencjału Twojego dziecka. Wspieramy rozwój emocjonalny, społeczny, poznawczy i fizyczny, przygotowując dzieci do samodzielnego i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Współpraca z rodzicami: Nasze podejście do partnerstwa edukacyjnego

Jesteśmy przekonani, że efektywna współpraca z rodzicami jest kluczem do sukcesu edukacji przedszkolnej. Dlatego zachęcamy do aktywnego udziału rodziców w życiu przedszkola. Organizujemy regularne spotkania, warsztaty i konsultacje, podczas których rodzice mogą dzielić się swoimi obserwacjami, sugestiami i pomysłami na wszechstronny rozwój swojego dziecka. Wspólnie tworzymy przyjazne i zintegrowane środowisko, w którym każde dziecko czuje się kochane i wsparcie, a rodzice są aktywnymi partnerami w edukacji swojego dziecka.

Bezpieczeństwo i komfort: Ochrona i troska o naszych przedszkolaków

Bezpieczeństwo i komfort naszych przedszkolaków są dla nas priorytetem. Dbamy o zapewnienie odpowiednich warunków, które sprzyjają zdrowemu i bezpiecznemu rozwojowi dzieci. Nasza kadra nauczycielska jest przeszkolona w zakresie pierwszej pomocy i zachowania bezpieczeństwa, aby szybko i skutecznie reagować na ewentualne sytuacje awaryjne. Staramy się stworzyć atmosferę zaufania i troski, aby każde dziecko mogło swobodnie rozwijać swoje zdolności i umiejętności.

Historia przedszkola: Nasza długa i dumna tradycja

Nasze przedszkole ma bogatą historię i wieloletnią tradycję w edukacji przedszkolnej. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie i rozwijaliśmy nasze podejście, dostosowując się do zmieniających się potrzeb dzieci i rodziców. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych przedszkolaków i satysfakcji, jaką czerpiemy z widzenia, jak stają się oni aktywnymi i kreatywnymi uczestnikami naszego społeczeństwa.

Sukcesy naszych absolwentów: Świadectwo jakości edukacji

Sukces naszych absolwentów stanowi najlepsze potwierdzenie jakości naszej edukacji. Widzimy, jak nasze dzieci rozwijają się w pewnych siebie, zrównoważonych i samodzielnych jednostek, które kontynuują swoją edukację z entuzjazmem i pasją. To dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszego doskonalenia naszych metod i programu nauczania.

Zapraszamy do odwiedzenia: Skontaktuj się i dowiedz się więcej

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i przedszkolaków do odwiedzenia naszego przedszkola i zapoznania się z naszym programem oraz naszym zespołem. Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań i uzyskiwania dodatkowych informacji. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w podjęciu najlepszej decyzji edukacyjnej dla Twojego dziecka. Razem stworzymy dla Twojego dziecka wyjątkowe i inspirujące doświadczenie edukacyjne!

Dołącz do naszej społeczności wraz ze swoim dzieckiem!